Złoty Indeks

Lista osób zakwalifikowna do II etapu konkursu o Złoty Indeks PK"

MATEMATYKA


  1.  Adamczyk   Olga  
  2.  Barszcz   Marek  
  3.  Bartos   Jakub  
  4.  Biłko   Paweł  
  5.  Bobeł   Piotr  
  6.  Budzyński   Tomasz  
  7.  Bugajny   Dawid  
  8.  Chodźba   Damian  
  9.  Czajowska   Izabela  
  10.  Czarnota   Izabela  
  11.  Domańska   Patrycja  
  12.  Dybiec   Natalia  
  13.  Dziedzic   Karol  
  14.  Dzierzkowska   Agnieszka  
  15.  Fijałkowski   Łukasz  
  16.  Filak   Natalia  
  17.  Firat   Denis  
  18.  Gajzler   Joanna  
  19.  Gąciarz   Krzysztof  
  20.  Gibas   Maciej  
  21.  Gonet   Szymon  
  22.  Gucwa   Piotr  
  23.  Gut   Anna  
  24.  Hajduk   Katarzyna  
  25.  Ignacak   Beata  
  26.  Janisz   Joanna  
  27.  Jarosz   Karolina  
  28.  Jończyk   Daria  
  29.  Kamiński   Damian  
  30.  Kanios   Michał  
  31.  Karkowska   Malgorzata  
  32.  Kieliszek   Weronika  
  33.  Kiszka   Monika  
  34.  Kłusak   Tomasz  
  35.  Konieczny   Roman  
  36.  Kopeć   Radosław  
  37.  Kordiumov   Nazar  
  38.  Koszarek   Daniel  
  39.  Kozik   Kacper  
  40.  Krawczyk   Wojciech  
  41.  Król   Zuzanna  
  42.  Kulikowski   Michał  
  43.  Leja   Aleksandra  
  44.  Łatanik   Piotr  
  45.  Łękawski   Piotr  
  46.  Maczek   Tomasz  
  47.  Mazur   Dominika  
  48.  Mazurkiewicz   Dawid  
  49.  Mędrala   Justyna  
  50.  Michalik   Jadwiga  
  51.  Mierzwa   Karolina  
  52.  Mirecki   Bartłomiej  
  53.  Murawski   Michał  
  54.  Murzyn   Patryk  
  55.  Olesiak   Michał  
  56.  Ozimek   Karolina  
  57.  Paplińska   Helena  
  58.  Paszta   Adam  
  59.  Pawlik   Bartosz  
  60.  Petelicki   Dawid  
  61.  Piechowski   Konrad  
  62.  Pieprzyk   Dominik  
  63.  Pluta   Agata Helena  
  64.  Pogorzelska   Anna  
  65.  Puchalski   Olaf  
  66.  Pytel   Gabriela  
  67.  Roman   Kamil  
  68.  Rypel   Joanna  
  69.  Safin   Rafał  
  70.  Słowakiewicz   Piotr  
  71.  Słowiak   Jakub  
  72.  Sokół   Dawid  
  73.  Solecki   Jakub  
  74.  Sosna   Sebastian  
  75.  Spieczny   Paweł  
  76.  Stypka   Rafał  
  77.  Sularz   Piotr  
  78.  Sulik   Aleksandra  
  79.  Swatek   Tomasz  
  80.  Szafrański   Sebastian  
  81.  Szatkowska   Regina  
  82.  Szczęch   Hubert  
  83.  Szlufik   Patryk  
  84.  Szydło   Grzegorz  
  85.  Szydło   Paweł  
  86.  Tomczyk   Sylwia  
  87.  Trznadel   Małgorzata  
  88.  Uryga   Aleksandra  
  89.  Wielgosz   Zuzanna  
  90.  Wierciak   Kamil  
  91.  Wilk   Dominika  
  92.  Wilkos   Krzysztof  
  93.  Włodek   Krystian  
  94.  Wojtyczek   Patryk  
  95.  Wolka   Kamil  
  96.  Woźnikowski   Ziemowit  
  97.  Wójcik   Anna  
  98.  Zadworny   Bartłomiej  
  99.  Zagrodzki   Marcin  
  100.  Załucka   Martyna  
  101.  Zarembska   Agnieszka  
  102.  Zięba   Jadwiga  
  103.  Zimoląg   Monika  
  104.  Żak   Zofia